" />
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ozvem sa čo najskôr. Ďakujem

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Potápačské vybavenie-kurzy

Úvod InfoPotápačské vybavenie-kurzy

Potápačské vybavenie

Nie náhodou píšem mnoho článkov o potápačskom vybavení a technike. Pred mnohými rokmi, bol veľký problém niečo zohnať a tobôž ešte kvalitné veci. Teraz je doba opačná a všetko je dostať aj kvalitu aj braky, ale každý ,kto príde už nehľadí na rozdiely lebo v cene sú minimálne, ale v kvalite a spracovaní nie. 

Naši potápači chcú štýlové,prepracované a kvalitné veci, však ide o život, prečo na sebe šetriť. Nie je problém nakúpiť za dobré ceny aj kvalitu kúpiť. Treba mať trocha predstavu a tú mi sprostredkovať. Nie je hamba priznať ,že tomu moc nerozumiete, ale za dobrú radu budete v budúcnosti veľmi radi. Na Slovensku potápame vedšinou roka v studených vodách preto radím hrubší oblek, lepšiu automatiku, kvalitnú kuklu,topánky a rukavice. Ostatné veci ako BCD,komputer,olovo,opasok a základné vybavenie ako maska,plutvy,dýchacia trubica to musí byť funkčné a pohodlné!

Nedajte na rady, však to je dobré,, aj keď mi to plandá, veľkosť je nepresná a tečie v obleku voda ako v potoku. Toto znepríjemnuje potápanie a odrádza od tejto krásnej činnosti. 

Dajte si poradiť-určite sa Vám to oplatí!

Kurzy potápania-prax

To isté platí aj pri potápačských kurzoch a výletoch-dovolenkách!

Je radosť navštíviť dovolenkové destinácie a vedieť potápať. Mnoho vyučených žiakov príde a nevie ani výstroj zložiť-čo by ste si pomysleli vy , ako prevádzkovatelia divecentra? Asi nič nevie však? A potom začínajú tie najvtipnejšie chvíle-pre nás ktorí si robia svoju prácu dobre -horor. Musíme všetko kontrolovať učiť, aj keď nám to nikto nezaplatí ,ale keď chcem, aby potápali už na lokalite tak to ten ponor s nimi vydržím. Potom navrhujem urobiť si poctivý kurz inak už nepôjdu s partiou do vody. Ide tu o bezpečnosť všetkých zúčastnených, ale hlavne o ich bezpečnosť.

Kontakt

Igor Bohunský Potápač 

       Adámiho 24  

        84104 Bratislava

       Slovensko

      Zákaznícka linka: +421905229997

      E-mail: igorpotapac/zavinač/gmail.com 


 

 

 


Copyright 2018 - 2024 © Potápačské potreby-kurzy potápania-Bicyklový obchod-servis-požičovňa
5078a864b9b1b7d