" />
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ozvem sa čo najskôr. Ďakujem

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Info

Úvod Info

Igor Bohunský firma Potápač- posúva ľudí vpred, pomáha, učí, čo nevedia a chcú sa to naučiť-potápať sa. Vzdelávaním odkrývam tajomstvá potápania a zážitkov s tým spojených. Prináša Vám to radosť, naplnenie túžob a snov.

 

Obchod a školu pre potápačov prevádzkujem 24 rokov.

Prinášam Vám to najlepšie, čo vo svete je a to techniku pre potápanie, led svetlá, výstroj a všetko čo potrebujete. 

Pre koho vlastne vznikla táto stránka: pre malé deti, ktoré začínajú objavovať podvodný svet, až po dospelých, ktorí si tiež chcú po svojom splniť svoj sen alebo túžbu. Tým, že stárnete, tiež aj v neskoršom veku sa túžby menia a takýto vyzretý ľudia majú snahu niečo zmeniť vo svojom živote, čiže začať sa niečomu venovať napr takémuto koníčku, ako je potápanie.

Potápanie je výzva, zodpovednosť, krása aj vzrušenie.

Pridajte sa ku mne, som hrdý, že Vám to vďaka mne môžem ponúknuť. 

Zažite beztiažový stav, dýchanie pod vodou a uvidíte to, čo nevideli Vaši známi, priatelia. Oddychujte pozorovaním a objavovaním krás živočíchov, rastlín,kaňonov,jazier,vrakov a iných zameraní potápania. Každý si nájde to svoje, zameranie-každého baví pod vodnou hladinou niečo iné.

Kontakt

Igor Bohunský Potápač 

       Adámiho 24  

        84104 Bratislava

       Slovensko

      Zákaznícka linka: +421905229997

      E-mail: igorpotapac/zavinač/gmail.com 


 

 

 


Copyright 2018 - 2024 ©
5078a864b9b1b7d