" />
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ozvem sa čo najskôr. Ďakujem

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Prečo u mňa nakúpiť alebo si urobiť kurz?

Úvod Prečo u mňa nakúpiť alebo si urobiť kurz?

Ponúkam to, čomu kozmonauti na obežnej dráhe vo vesmíre hovoria ,,beztiažový stav" a absolútna volnosť.

Relax, ktorý nikde inde nie je tak intenzívny a očarujúci. Prostredie, ktoré vplýva na vaše zmysly, oči vidia niečo iné ako na povrchu,svetlo má inú dimenziu,vnemy sú úlne zahltené pohybmi, krásou,farbami,rybami...

Pocity a prežité dni pri potápaní umocnujú zážitky,objavené vraky,ryby,koraly. Oddychujete a vlastne robíte šport, ktorý Vás obohacuje, zoznamuje a formuje. Fotíte svoje objavy a krásu, ktorú ste doteraz nevnímali a nevedeli že existuje. Chvalite sa známym, kamarátom vytvárate ilúziu,víziu v ktorej ste sa ocitli vo vlasnej koži.

Aj ďalší to chcú zažiť, vyskúšať tie pocity,volnosť vidieť a preskúmať tento neobyčajný svet pod vodnou hladinou. A takto to vlasne začalo aj pri mne,pri rozprávaní, zážitkoch a úchvatých výletoch za dobrodružstvom.

Vyskúšajte to aj vy....potápanie... 


 

Prečo u mňa nakúpiť ?

 

e-shop s priazdnivými cenami
ľahkým 3 bodovým postupom pri nákupe
rýchlou a bezpečnou dopravou /sledovanie zásielky/
množstvom tovaru skladom /4000+/
množstvom značiek najlepších výrobcov
za dopravu neplatíte nad 250€ ceny nákupu
poradím a vysvetlím rozdiely medzi výrobkami

     

Začiatky kurzov - prihláste sa!

Základ je vedieť plávať a nebáť sa vody-ostatné sa dá naučiť...

Postupným získavaním skúseností a zručností idete mílovými krokmi dopredu.

Učenie prax a všetky nové prístroje,technika,maska,plutvy,dýchacia trubica, základy na ktorých sa dá stavať a mať tak dobrý základ-o ten tu ide.

Kúpiť si vlastné základné potápačské vybavenie vedieť ho použiť, ošetrovať, skladovať, aby dobre a dlho slúžilo. V predajni mám množstvo potápačského vybavenia a prístrojov. Poradím ukážem a vysvetlím, aké sú rozdiely medzi výrobkami a technikou. Vybavenie musí spĺňať požiadavky na bezpečnosť, pohodlie,funkčnosť a správnu veľkosť.

Pri potápaní ide o kolobeh naučených zručností a vedomostí. Jedno bez druhého je vám nanič!

Dajte sa do rúk profesionála-inštruktora, ako som ja, nie pokútnym a necertifikovaným školám inštruktorom, ktorí vás urobia za deň potápačmi, bez toho, aby ste sa vody dotkli, alebo do nej vstúpili. Takýchto je na Slovensku neúrekom. 

Potápanie a kurzy potápania sú prepracované do detailu, aby bola dodržaná bezpečnosť, pohodlie,možnosť rozvíjať svoje zručnosti a aby ste vedeli základ potápačskej litery-teórie a vhodných postupov pri daných ponoroch. 

Potápačské vybavenie, technika, tiež by ste mali vedieť s danou potápačskou technikou zaobchádzať,ošetrovať ju, vedieť o nej ako funguje, aké druhy existujú a ako sa používa,skladuje.

Preto hovorím o kompexnosti a celistvosti kurzu potápania. 

Jedno dotvára druhé ,tretie a kruh sa uzavrie...

Posledným a nie menej dvôležitým je aj certifikácia potápača,tú dostane žiak-absolvent, ak splní požiadavky kurzu a urobí test potápania PADI.

Ale kurzom potápania to opäť nekončí-vy hcete predsa potápať, preto robím množstvo výletov,dovoleniek,zdokonalovacích ponorov-kurzov-zvyšovanie si certifikácie a špecializačné kurzy.

Nie je to len víkendová činnosť- ponory,kurzy,výcvik,špecializácie robím po dohode celý týždeň aj v pracovné dni,sviatky. 

Dovolenky a výlety sa plánujú a vybavujú viac mesiacov dopredu- sú potrebné povolenia,možné ubytovanie,stravovanie a služby. Je to náročné a hlavne je to drina v terajšej dobe dohodnúť kvalitné služby a servis pri potápaní. 

Ak si robíte kurz potápania OWD, čiže začiatočnícky kurz, treba ho dokončiť do jedného mesiaca po začatí kurzu. Ak nie ste schopný urobiť kurz za túto dobu všetky vynaložené prostriedky -peniaze prepadajú v prospech firmy Potápač. Je to dané tým, že vy si urobíte čas a ja sa venujem účastníkom kurzu- nie ako sa stáva, že každému zvlášť. Na to mám určený kurz OWD VIP, ale aj pri ňom musíte kurz urobiť do jedného mesiaca od začiatku kurzu. Pri rovnakých podmienkach ako pri normálnom kurze. 


Kontakt

Igor Bohunský Potápač 

       Adámiho 24  

        84104 Bratislava

       Slovensko

      Zákaznícka linka: +421905229997

      E-mail: igorpotapac/zavinač/gmail.com 


 

 

 


Copyright 2018 - 2024 ©
5078a864b9b1b7d