" />
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ozvem sa čo najskôr. Ďakujem

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Ako vybrať inštruktora alebo lektora potápania?

Úvod Ako vybrať inštruktora alebo lektora potápania?

Každá potápačská škola alebo klub potápania má svojho inštruktora. Na Slovensku je inštruktorov potápania neúrekom, množstvo certifikačných asociacíí, ktoré vznikli ako po daždi. Ja pracujem s najväčšou celosvetovou organizáciu, ktorá je akceptovaná na celom svete pre svoju výnimočnú a systémovú ponuku,bezpečnosť a učebné postupy. PADI je profesionálna asociácia potápačských inštruktorov pôsobiaca už viac ako 57 rokov na trhu. Inštruktori prechádzajú výcvikom a postupným zdokonalovaním svojich zručností a vedomostí. Nie je to len o vydávaní certifikácii, ale je to aj o poradenstve,dovolenkách,postupoch, ktoré sa tiež zdokonalujú, teoretických a praktických znalostiach a mnoho iného.

A ako vybrať svojho inštruktora-

Opýtajte sa či je naozaj tak zanietený a spoľahlivý

či dodržuje postupy určené asociáciou, ponory,teóriu,potápanie

Ked tomu však nerozumiete môžu vám povedať čokolvek, preto o tom píšem a viem, ako dopadajú niektorí zákazníci kvôli tomu, že podlahli lacnej ponuke,neučili sa,nevedia postupy,nevedia si zložiť po kurze potápačský prístroj-lebo ho vlastne ani nevideli, nemajú ani len páru o kontrolách pre potápaním, zanáraniu, vynáraniu a teorii o tej už ani nehovorím. Bezpečnosť, pomoc partnerovi a ostatné zručnosti nemájú daný adepti-teraz už potápači nacvičené, skoordinované. Preto po kurzoch vznikajú veľmi krušné chvíle, keď takýto potápač príde a chce ísť pod vodu. To začína zábava-s polutovaním musím napísať, že prúser...

Tak vyberajte s rozumom, nie podľa ceny,rýchlosti akou vás naučia, čo trvá dosť dlho, aby ste to vedeli dobre,aby vás nenútili za 2 až tri dni byť hotový a nič pritom nevedieť. 

Každý šport a aj potápanie vyžaduje tréning nielen v kurze, ale aj po kurze potápania.

Vyberte si ma a neolutujete.. 

Kontakt

Igor Bohunský Potápač 

       Adámiho 24  

        84104 Bratislava

       Slovensko

      Zákaznícka linka: +421905229997

      E-mail: igorpotapac/zavinač/gmail.com 


 

 

 


Copyright 2018 - 2024 ©
5078a864b9b1b7d