" />
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ozvem sa čo najskôr. Ďakujem

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Fotogaléria

Úvod Fotogaléria

Fotky z našich akcií a kurzov.

Pozrite si tú krásu a podvodný život.

Nechajte sa inšpirovať.

Vyskúšajte si potápanie so mnou a naučte sa potápať!

Na našich akciách,dovolenkách a výletoch sa snažím odovzdať všetko, čo som sa doteraz naučil ja sám -pokore, bezpečnosti, kráse a vznášaniu sa pod vodou ako kozmonaut, princípom a postupom, ktoré do seba zapadajú a majú zmysel. Čistíme vody od odpadu ktorí nahádzali tí ktorým nezáleží na prírode, podvodnom živote a faune a flóre. 

Potápame vädšinou v studených vodách alebo v miernom pásme, preto tu nedávam moc fotiek z Egypta alebo vzdialených končín. Tam zalatíte to čo by ste tu v našich končinách nikdy za potápanie nedali a výsledok je taký, že nepoznáte ani len rybník za domom, lom alebo jazero, ktoré máte na Slovensku. Niekedy krása našich vôd ohromuje svojou atmosférou, živočíchmi, flórou, a rôznymi zákutiami ...

Vyskúšajte potápať celý rok v tejto dobe to nie je problém vybavenie sa dá kúpiť alebo požičať, preto hovorím že niet času, nie sú peniaze, nie je možnosť -neobstojí. 

Kontakt

Igor Bohunský Potápač 

       Adámiho 24  

        84104 Bratislava

       Slovensko

      Zákaznícka linka: +421905229997

      E-mail: igorpotapac/zavinač/gmail.com 


 

 

 


Copyright 2018 - 2024 ©
5078a864b9b1b7d